OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. tidigt 1800-tal.

491743. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. tidigt 1800-tal.

Kvinna med barn. 127x103 cm.

Slitage och skavmärken samt mindre dukhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinna med barn. 127x103 cm.

Antal besök: 512