VATTENKARAFF, lergods, drejad av Alfred Johansson, omkring sekelskiftet 18/1900.

491724. VATTENKARAFF, lergods, drejad av Alfred Johansson, omkring sekelskiftet 18/1900.

Höjd 25 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Antal besök: 704