EMILIA LINDERHOLM. gicleetryck, signerad och numrerad 45/75.

491713. EMILIA LINDERHOLM. gicleetryck, signerad och numrerad 45/75.

Figurkomposition. Bildstorlek ca 33 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 553