BORD med låda, allmoge, 1800-talets första hälft.

491664. BORD med låda, allmoge, 1800-talets första hälft.

Längd 86 bredd 58,5 höjd 75,5 cm.

Slitage, färgbortfall, skador, delvis senare bemålning. Lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 286