SOFFA, 1960-tal.

SOFFA, 1960-tal.
491661. SOFFA, 1960-tal.

3-sitssoffa. Lösa plymåer, klädd i orange textil. Längd 176, bredd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
491661. SOFFA, 1960-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 757