KAPPA, skinn, Giannone för Brutus Rex, 1960/70-tal. Strl. 40.

491659. KAPPA, skinn, Giannone för Brutus Rex, 1960/70-tal. Strl. 40.

Brunt skinn, knäppning fram. Märkt storlek 42, snarare modern storlek 40. Längd 114,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 898