SOFFBORD, teak, Tove & Edvard Kindt-Larsen för Säffle Möbelfabrik.

491605. SOFFBORD, teak, Tove & Edvard Kindt-Larsen för Säffle Möbelfabrik.

På hjultrissor, brännmärkt, längd 98, 84 56 cm.

Slitage, repor, ett ytterhölje i plast saknas på hjultrissa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 441