TAKPLAFOND, glas/metall, med prismor, 1900-tal.

491582. TAKPLAFOND, glas/metall, med prismor, 1900-tal.

Höjd 80 cm.
Diameter 36 cm.

Bruksslitage, nagg, en prisma fattas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm.
Diameter 36 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 378