SÄNG, 1800-talets mitt.

491494. SÄNG, 1800-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Madrass med fästen. Yttermått ca 208 x 104. Innermått ca 186 x 92 cm.

Bruksslitage. Mindre torrsprickor och fanerskador. Avslag på bland annat knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 351