LJUSSTAKAR, nysilver, 2 stycken, barockstil, 1900-talets mitt.

491484. LJUSSTAKAR, nysilver, 2 stycken, barockstil, 1900-talets mitt.

Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage
Något olika patina på ljusstakarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 449