TAKLAMPOR, 2 st, Pia lampa, textil och metall, Thore Ahlsén, 1900-tal.

491469. TAKLAMPOR, 2 st, Pia lampa, textil och metall, Thore Ahlsén, 1900-tal.

Höjd ca 25 cm
Diameter 70 cm.

En lampa med textilskador.
Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm
Diameter 70 cm.

En lampa med textilskador.

Antal besök: 260