SKULPTUR, keramik, Kina.

SKULPTUR, keramik, Kina.
491440. SKULPTUR, keramik, Kina.

Proveniens, Kinaparken, Bastedalens herrgård. Drake, längd ca. 61 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 697