TEKANNA, porslin, kina Tongzhi 1861-1875.

491439. TEKANNA, porslin, kina Tongzhi 1861-1875.

Tekanna porslin, Kina
Höjd 8 cm.

Bruksslitage, ålders relaterat slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna porslin, Kina
Höjd 8 cm.

Antal besök: 931