SKÅP, med stenskiva, rotfanerad, 1900-tal.

491428. SKÅP, med stenskiva, rotfanerad, 1900-tal.

Längd (inkl skadad skiva) 106 bredd 47 höjd 103 cm.

Stenskiva skadad, några lösa delar medföljer.
Slitage, fanerskador, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 055