VETTE, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

491359. VETTE, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

Vette, längd 29 cm.

Bruksslitage, torrspricka på ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vette, längd 29 cm.

Antal besök: 249