PARTI KANTON, 4 delar, porslin, 1800-talets slut.

49134. PARTI KANTON, 4 delar, porslin, 1800-talets slut.

Ljusstakar, lampfot samt lockask. Höjd 7-23 cm.

Lagningar samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar samt nagg.

Antal besök: 924