BORDSLYSTER, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

491334. BORDSLYSTER, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Mässing, blått glas,marmor, behängd med prismor, höjd ca 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 339