ARMBANDSUR, herr, Till minne av Ruben Rausing 1895-1983, daterad 17/6 1995.

491282. ARMBANDSUR, herr, Till minne av Ruben Rausing 1895-1983, daterad 17/6 1995.

Batteridriven
Diameter 34 mm med krona
Originaletui medföljer.

Bruksslitage
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteridriven
Diameter 34 mm med krona
Originaletui medföljer.

Bruksslitage
Ej genomgånget.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 396