VAS och SKÅL, glas, Bengt Edenfalk, Royal Krona och Olle Alberius, Orrefors, signerad, 1900-tal.

491219. VAS och SKÅL, glas, Bengt Edenfalk, Royal Krona och Olle Alberius, Orrefors, signerad, 1900-tal.

Signerad, 4206 Edenflak Royal Krona samt Orrefors A. Höjd 10 -16,5 cm, bredd 9,5 - 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 937