OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jaktscen. Engelskt måleri 1800-tal. Olja på duk. Otydlig signatur.

49116. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jaktscen. Engelskt måleri 1800-tal. Olja på duk. Otydlig signatur.

61x39 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x39 cm.

Lagningar.

Antal besök: 1 062