HALLBYRÅ, SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

491113. HALLBYRÅ, SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Längd 82, djup 31,5, höjd 57 cm, diameter ca 59 cm.

Slitage, repor och märken, fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 377