GUSTAV SKOGLUND. Olja på pannå.

491108. GUSTAV SKOGLUND. Olja på pannå.

Komposition. Signerad. 39x51 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 536