FOLKE PARS, olja på duk, signerad och daterad -76.

491080. FOLKE PARS, olja på duk, signerad och daterad -76.

Vinterlandskap med stugor. Höjd ca 36 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 901