AGNES CLEVE. Olja på duk. Stämpelsignerad.

49107. AGNES CLEVE. Olja på duk. Stämpelsignerad.

Landskapsvy. 45 x 64 cm.

Färgbortfall.

Agnes Cleve (1876–1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsvy. 45 x 64 cm.

Färgbortfall.

Agnes Cleve (1876–1951)

Antal besök: 1 853