MEDELTIDA VAPEN, replikor, 1900/2000-tal.

491039. MEDELTIDA VAPEN, replikor, 1900/2000-tal.

Längd ca. 72-90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 72-90 cm.

Slitage.

Antal besök: 5 035