BORDSTÄNDARE, 3 st. Mässing, Pierre Forsell, 1900-tal.

491010. BORDSTÄNDARE, 3 st. Mässing, Pierre Forsell, 1900-tal.

Bordständare med höjden 10,5 cm.

Fläckar, repor, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 991