ÅKE PETERSSON NÅW. Vårdag Öland, olja på pannå, signerad.

490996. ÅKE PETERSSON NÅW. Vårdag Öland, olja på pannå, signerad.

27 x 35 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 35 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 823