Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ÅKE PETERSSON NÅW. Vårdag Öland, olja på pannå, signerad.
490996. ÅKE PETERSSON NÅW. Vårdag Öland, olja på pannå, signerad.
27 x 35 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 35 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
765