SOFFA/SÄNG, Gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

490977. SOFFA/SÄNG, Gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

Skuren dekor, utdragbar, längd 196, bredd 64, höjd 147 cm.

Åldersrelaterat slitage, en knopp av, en list saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 661