MODELLBIL, plåt, Ford Thunderbird, Nomura, Japan. 1900-talets mitt.

490975. MODELLBIL, plåt, Ford Thunderbird, Nomura, Japan. 1900-talets mitt.

Längd 18 cm.

Bruksslitage. Baklyktor och batterilucka saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.

Antal besök: 826