NALLEBJÖRN, Schuco Tricky. 1900-talets andra hälft.

490940. NALLEBJÖRN, Schuco Tricky. 1900-talets andra hälft.

Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 048