IWAN BROBERG. "Gårdsinteriör i snö". Olja på duk. signerad och daterad -62.

49092. IWAN BROBERG. "Gårdsinteriör i snö". Olja på duk. signerad och daterad -62.

72 x 52 cm.

Iwan Broberg (1887–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 52 cm.

Iwan Broberg (1887–1975)

Antal besök: 1 295