RADIO, "Diplomat", Luxor, 1950/60-tal.

490855. RADIO, "Diplomat", Luxor, 1950/60-tal.

Längd 65,5, djup 23, höjd 33 cm.

Slitage, repor, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 590