LJUSLYKTA, metall med dekorer av glas, 1800-talets slut.

490845. LJUSLYKTA, metall med dekorer av glas, 1800-talets slut.

Diameter 18, höjd 71 cm.

Slitage, rost, Senare elektrifierad, elkabel avklippt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18, höjd 71 cm.

Antal besök: 527