GÖRAN LITTORIN. Parti etsningar, 3 st, div motiv, signerade.

490815. GÖRAN LITTORIN. Parti etsningar, 3 st, div motiv, signerade.

Kråkor nr Et, 38x49 cm
Skuggningar nr 25/35, 39x27 cm
Trädstam nr Et, 27x40 cm
Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kråkor nr Et, 38x49 cm
Trädstam nr Et, 27x40 cm
Oramade.

Antal besök: 1 506