TRÄDGÅRDSGRUPP, trä/metall, ATO design, 2000-tal.

490804. TRÄDGÅRDSGRUPP, trä/metall, ATO design, 2000-tal.

Bord samt 4+2 karmstolar, bordets längd 152, bredd 89, höjd 74 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 6 281