KARMSTOL, björk/rotting, bauhaus-stil,1900-tal.

490725. KARMSTOL, björk/rotting, bauhaus-stil,1900-tal.

Märkt undertill Made in Italy.
Sitthöjd 46,5 cm.
Rygghöjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 46,5 cm.
Rygghöjd 82 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 15 420