WILLIAM KNOX. (1862-1925), Venedigmotiv, akvarell, signerad.

490715. WILLIAM KNOX. (1862-1925), Venedigmotiv, akvarell, signerad.

Bildmått 26 x 37 cm.
Totalmått inklusive ram 48 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 26 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 639