KONSOLBORD, med stenskiva, sekelskiftet 1800/1900.

49065. KONSOLBORD, med stenskiva, sekelskiftet 1800/1900.

Längd 88, bredd 30, höjd ca 33 cm.

Stenskivan trasig, limrester efter tidigare lagning.
Slitage, sprickor i dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor i dekor.

Antal besök: 625