BORDSUR, empir-stil, konstmassa, 1900/2000-tal.

490648. BORDSUR, empir-stil, konstmassa, 1900/2000-tal.

Med belysning. Höjd 67 cm. Längd 37.

En tumme med lagning samt en spjutspets. Fungerar men timvisaren rör sig inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 485