GOLVLAMPA, "Lyktan", 1900-talets andra.

490600. GOLVLAMPA, "Lyktan", 1900-talets andra.

Guldfärgad metall. Sockel av marmor. Vridbara ljusarmar. Ställbara ljuspunkter. Höjd ca 200 cm.

Ej funktionstestad. Smärre bruksslitage. Något nagg på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 263