KJOLAR / KILTAR, 3 st, bl.a. McArthur, Skottland, 1900-talets andra hälft. Strl. 36-38.

490559. KJOLAR / KILTAR, 3 st, bl.a. McArthur, Skottland, 1900-talets andra hälft. Strl. 36-38.

Tartanmönstrade.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tartanmönstrade.

Bruksslitage.

Antal besök: 599