KOFFERT, läder, mörkt Bond St.London. 1900-talets första halva.

490478. KOFFERT, läder, mörkt Bond St.London. 1900-talets första halva.

Kubisk form, utvändigt klädd med läder och invändigt klädd med grön textil. Längd 49, bredd 44, höjd 46 cm.

Åldersslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 3 157