STIG JONZON. Alböke kvarnar, olja på pannå, signerad.

490456. STIG JONZON. Alböke kvarnar, olja på pannå, signerad.

26 x 34 cm.

Mindre slitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Mindre slitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 1 930