Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
META PLUCKEBAUM(1876-1945). Etsning, signerad.
490369. META PLUCKEBAUM(1876-1945). Etsning, signerad.
Katter, ca 20,5x24,5x cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Katter, ca 20,5x24,5x cm.
Oramad.
Gomér & Andersson Linköping
868