STIG BORGLIND. "Harr och laxöring", etsning, signerad.

490341. STIG BORGLIND. "Harr och laxöring", etsning, signerad.

Ca 33 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stig Borglind (1892–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besök: 834