BORD, 4 st, gustaviansk och engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

490296. BORD, 4 st, gustaviansk och engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Ett par lampbord längd 59, bredd 37, höjd 56 cm.
Satsbord 2 delar höjd 59 cm.
Runt bord med lådor diameter 50, höjd 62 cm.

Runt bord med smärre skador på skiva, lagad fot och löst hjul.
Satsbord med fläckar, solblekt ställyta.
Lampbord med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Satsbord 2 delar höjd 59 cm.

Lampbord med smärre repor.

Antal besök: 511