MATTA, persisk, figural, antik, signerad, 200x138 cm.

490250. MATTA, persisk, figural, antik, signerad, 200x138 cm.

Ca. 400-500 tusen knutar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 400-500 tusen knutar.

Bruksslitage.

Antal besök: 335