Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
GÖRAN ELIASSON. Olja på duk, " Fragment " daterad 1994.
49024. GÖRAN ELIASSON. Olja på duk, " Fragment " daterad 1994.
91 x 72 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
91 x 72 cm.
Auktionsverket Engelholm
2 782