GÖRAN ELIASSON. Olja på duk, " Fragment " daterad 1994.

49024. GÖRAN ELIASSON. Olja på duk, " Fragment " daterad 1994.

91 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 72 cm.

Antal besök: 2 767