GÖKUR, trä, urverk av Junghans, 1900-tal.

490206. GÖKUR, trä, urverk av Junghans, 1900-tal.

För vägghängning.
Höjd ca 35 cm, exklusive krön.

Bruksslitage, lagat krön, ej funktionstestad, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

För vägghängning.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 324